UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak się niszczy życie młodych ludzi w tym kraju a później płacz że młodzież ucieka, dzieci się nie rodzą, kraj sięę wyludnia.
I tak się niszczy życie młodych ludzi w tym kraju a później płacz że młodzież ucieka, dzieci się nie rodzą, kraj sięę wyludnia.