UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Beka - A pogląd o słabości milionowej armi strzelającej codziennie tyle co my mamy rocznego przydziału- to mało śmieszny żart. A jak zajmą Ukrainę, to zmontują 2 milionową armię, która będzie wyrywała się, żeby zdobyć następne ordery. Armię doswiadczoną. A nasze są doświadczone w grach komputerowych. Nawet dronów mamy wielokrotnie mniej niż oni codziennie używają. I ludność, która nie będzie protestowała nawet jak nic w sklepach nie będzie i połowa rodziny pogibła. A złota w magazynach mają na dłuuugą wojnę. Cena złota rośnie- wojna się wydłuża.

entuzjasta

Anuluj