UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po prostu efekty tego, że nie rozliczono esbeków i PZPR-owców. Esbecy wszędzie gdzie się dało powsadzali, ,swoich ". i dzisiaj w Sejmie czarzaści, w rządzie....... , a w całym kraju bałagan....
Po prostu efekty tego, że nie rozliczono esbeków i PZPR-owców. Esbecy wszędzie gdzie się dało powsadzali, ,swoich ". i dzisiaj w Sejmie czarzaści, w rządzie....... , a w całym kraju bałagan....