UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po prostu efekty tego, że nie rozliczono esbeków i PZPR-owców. Esbecy wszędzie gdzie się dało powsadzali, ,swoich ". i dzisiaj w Sejmie czarzaści, w rządzie....... , a w całym kraju bałagan....


Anuluj