UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wywody i to czyje. olsztyniakom niech nawija. Czy w Elblągu nie ma mądrych ludzi tylko olsztyn. Skonczyc z tym.
Wywody i to czyje. olsztyniakom niech nawija. Czy w Elblągu nie ma mądrych ludzi tylko olsztyn. Skonczyc z tym.