UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dziś jest 10 lutego. Czyżby ten Dzień ostatecznie wygumkowano z historii Elbląga. Gdzie dyskusje czy było to wyzwolenie, zdobycie, kolejna okupacja czy może powrót do macierzy. A może jednak pamięć, że był taki historyczny wypadek i Elbląg stał się znowu Elblągiem. Aha wiadomo krasnoarmiejcy to gwałcili, mordowali, w tym "niewinnych", a walczyli z wrogiem tak od niechcenia po prostu przypadkiem, bo wtedy przecież Niemcy były już na kolanach i albo się poddawali, albo dezerterowali. A "ruskie" teraz gaworzą, że to oni pokonali faszystów. No prawdziwi Polacy patrioci do dyskusji wystąp. Co tam Królewiec czy Kaliningrad.

Dziesiątylutyniechżyje.

Anuluj