UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gęsicki kiedyś zamiescił w portelu żarliwy protest przeciw amerykanskiej kurtynie nuklearnej wzdłuż Wisły. Dziśiaj portel dał okazję ruskimonucom, żeby nam wcisnęli kit, że Rosja Putina nie jest zgrożeniem Polski i Europy. Ciekawe kiedy będzie wydanie portelu w cyrylicy? a może już jest... ?


Anuluj