UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@propaganda_strachu - Nawet w języku polskim nie piszesz poprawnie i walisz błędy ortograficzne. Czyżby cichy wielbiciel wschodniej polityki? Szczujnia jak najbardziej ta z prawicy się leje strumieniami.
@propaganda_strachu - Nawet w języku polskim nie piszesz poprawnie i walisz błędy ortograficzne. Czyżby cichy wielbiciel wschodniej polityki? Szczujnia jak najbardziej ta z prawicy się leje strumieniami.