UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@propaganda_strachu - Nawet w języku polskim nie piszesz poprawnie i walisz błędy ortograficzne. Czyżby cichy wielbiciel wschodniej polityki? Szczujnia jak najbardziej ta z prawicy się leje strumieniami.


Anuluj