UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie sądzę by byli za słabi, wzorowanie się na wojnie w Ukrainie nie jest logiczne bo po prostu nie chcą wysadzić państwa tylko je przejąć !
Nie sądzę by byli za słabi, wzorowanie się na wojnie w Ukrainie nie jest logiczne bo po prostu nie chcą wysadzić państwa tylko je przejąć !