UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już dawno pisali o tych małżach w elbląskich wodociągach, a teraz piszą że to jakaś nowość. Podejrzana sprawa...
Już dawno pisali o tych małżach w elbląskich wodociągach, a teraz piszą że to jakaś nowość. Podejrzana sprawa...