UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze że w akwarium są kamienie, i małże przyzwyczaiły się do nadmiernej zawartości kamienia w wodzie. Gdyby pobrać wodę z kranu w domu, ciekawe czy by były "otwarte".
sąsiad z góry
Dobrze że w akwarium są kamienie, i małże przyzwyczaiły się do nadmiernej zawartości kamienia w wodzie. Gdyby pobrać wodę z kranu w domu, ciekawe czy by były "otwarte".
sąsiad z góry