UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze że w akwarium są kamienie, i małże przyzwyczaiły się do nadmiernej zawartości kamienia w wodzie. Gdyby pobrać wodę z kranu w domu, ciekawe czy by były "otwarte".

sąsiad z góry

Anuluj