UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czy - Przyczyną bezrobocia są masakryczne koszty prowadzenia biznesu (ZUS, energia, pensje). Wielu elblążan dlatego wyjechało do GB, DE bo tam zarobią tyle samo ale w innej walucie, a energię mają tańszą o połowę. Dlatego rachunki się nie zgadzają. Oczywiście dzięki rządom KO- platformersom żyje się lepiej. Zapomniano tylko o wykluczonej drugiej połowie społeczeństwa których nie dopuszcza się do wysokich stołków. Ludzie nie garną się do roboty za 3,5tys bo koszty utrzymania są o wiele wyższe i dlatego wyjeżdżają na saksy

pisior

Anuluj