UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są te osoby długotrwale bezrobotne od kilku i kilkudziesięciu lat. Bez jaj. Ja się uśmiecham i nigdy więcej PiSu albo przyjdą tu Amerykanie. i będziemy za miskę ryżu tyrać jakby chciał Morawiecki.


Anuluj