UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To są te osoby długotrwale bezrobotne od kilku i kilkudziesięciu lat. Bez jaj. Ja się uśmiecham i nigdy więcej PiSu albo przyjdą tu Amerykanie. i będziemy za miskę ryżu tyrać jakby chciał Morawiecki.
To są te osoby długotrwale bezrobotne od kilku i kilkudziesięciu lat. Bez jaj. Ja się uśmiecham i nigdy więcej PiSu albo przyjdą tu Amerykanie. i będziemy za miskę ryżu tyrać jakby chciał Morawiecki.