UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiem że są ludzie którzy są na bezrobociu aby komornik nie miał co zabrać a pracują na czarno żeby nie płacić podatków
Znam i takich
Wiem że są ludzie którzy są na bezrobociu aby komornik nie miał co zabrać a pracują na czarno żeby nie płacić podatków
Znam i takich