UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sprzątać mi to! - rozumiem, że to apel do właścicieli psów, by po nich sprzątali, a do Straży Miejskiej i Policji by wystawiali mandaty za nie sprzątanie, za psy bez smyczy, oraz za grożne bez kagańca.


Anuluj