UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to jest jakaś masakra. Pieniądze na marinę były i trzeba je było tak wykorzystać. Na oczyszczalnie trzeba było znaleść środki z innego źródła. Rządzący gminą powinni aktywnie pozyskiwać środki ze źródeł czy to rządowych czy prywatnych. Na ten moment nie wiadomo czy 3 miliony nie przepadną, a to przecież byłoby jakieś 40% środków na oczyszczalnie. Jeśli byśmy dodali pieniądze które są wydatkowane na utrzymanie wiceburmistrza i podobnych „kolesiowskich” wakatów to po 5 latach pewnie ze 3 miliony by się jeszcze znalazły. Nic dziwnego że gmina jest tak zarządzana jeśli burmistrz wie i tym, że przy następnych przegranych wyborach przezimuje kilka lat jak dyrektor dróg powiatowych w Pasłęku… Tragedia… Szkoda Tolkmicka i mieszkańców tej miejscowości, która na prawdę mogłaby na siebie zarabiać.
Niegospodarnośćtoprzestepstw