UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RodemzElbląga - A kim on był by tak go wyróżniać, zginął przypadkiem ! Przecież nie walczył w obronie wolności !
@RodemzElbląga - A kim on był by tak go wyróżniać, zginął przypadkiem ! Przecież nie walczył w obronie wolności !