UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie zrobicie większej ilości bonów, ale np. po 150 i 250zł? Więcej chętnych mogłoby skorzystać. A tak jak zwykle - po trzech minutach od tajemniczej pory startu (między 11,a 12) - koniec.


Anuluj