UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie zrobicie większej ilości bonów, ale np. po 150 i 250zł? Więcej chętnych mogłoby skorzystać. A tak jak zwykle - po trzech minutach od tajemniczej pory startu (między 11,a 12) - koniec.
Dlaczego nie zrobicie większej ilości bonów, ale np. po 150 i 250zł? Więcej chętnych mogłoby skorzystać. A tak jak zwykle - po trzech minutach od tajemniczej pory startu (między 11,a 12) - koniec.