UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze można zrobić tak patriotycznie jak wojewódzki z flagą Polski - tylko żeby było lokalnie patriotycznie wkładać flagi Elbląga.


Anuluj