Już w jakiejś dziupli w NL albo GB siedzą. Polski wymiar sprawiedliwości to śmiech na sali.Fer
Już w jakiejś dziupli w NL albo GB siedzą. Polski wymiar sprawiedliwości to śmiech na sali.