UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracodawcy co płacą minimalną niech zamknąć te firemki i niech nie dręczą ludzi chyba że są. i będą robić
Pracodawcy co płacą minimalną niech zamknąć te firemki i niech nie dręczą ludzi chyba że są. i będą robić