UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wolisz ekomarinę czy oczyszczalnię ? Ekomarina dla obcych praktyznie tylko na sezon czy oczyszczalnia dal mieszkańców na cały rok ? Co uważasz za głupi pomysł ?

Anonimek1

Anuluj