UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wolisz ekomarinę czy oczyszczalnię ? Ekomarina dla obcych praktyznie tylko na sezon czy oczyszczalnia dal mieszkańców na cały rok ? Co uważasz za głupi pomysł ?
Anonimek1
wolisz ekomarinę czy oczyszczalnię ? Ekomarina dla obcych praktyznie tylko na sezon czy oczyszczalnia dal mieszkańców na cały rok ? Co uważasz za głupi pomysł ?
Anonimek1