UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu od razu pisowiec?na PO głosować to dopiero pomyłka hehehe ciemny lud, mój Boże ochroń tych biednych ludzi
Mr Dex
Czemu od razu pisowiec?na PO głosować to dopiero pomyłka hehehe ciemny lud, mój Boże ochroń tych biednych ludzi
Mr Dex