UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu od razu pisowiec?na PO głosować to dopiero pomyłka hehehe ciemny lud, mój Boże ochroń tych biednych ludzi

Mr Dex

Anuluj