UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hejnał, uff.. Od dekad wysłuchuję tego jękliwego, depresyjnego, płaczliwego lamentu. Czas na zmianę! Zorganizować konkurs na nowy hejnał! Niech będzie podniosły, elegancki, zagrzewający do działania, przydający chęci do życia, pracy, tworzenia. Wystosować zaproszenia do udziału zwłaszcza muzyków i kompozytorów wywodzących się z Elbląga. Historyczny lub nowy motyw. W ciągu np.1 roku odgrywać różne wersje, z towarzyszącymi społecznymi i medialnymi wydarzeniami. Po tym przyjąć jakąś wersję w referendum Elblążan.

RuszcieSię

Anuluj