UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nikogo nie przesluchano, od 3 lat sprawa się toczy, nikomu z Elbląga nie postawiono zarzutów ale pianę na elbląski klub bić trzeba? Z tego co czytam to w Olsztynie zaczęło się od tego że rodzice mieli zastrzeżenia co do podwójnego finansowania. Panie redaktorze może dla rzetelności warto dopytać elbląskich rodziców czy też takie mają?


Anuluj