UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wymieniono cztery podmioty i napisano "a także w innych stowarzyszeniach". A gdyby innym stowarzyszeniem bez podania nazwy był klub elbląski? To chyba robienie akcji z..... No ale pisać o czymś trzeba
hmm25
Wymieniono cztery podmioty i napisano "a także w innych stowarzyszeniach". A gdyby innym stowarzyszeniem bez podania nazwy był klub elbląski? To chyba robienie akcji z..... No ale pisać o czymś trzeba
hmm25