UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wymieniono cztery podmioty i napisano "a także w innych stowarzyszeniach". A gdyby innym stowarzyszeniem bez podania nazwy był klub elbląski? To chyba robienie akcji z..... No ale pisać o czymś trzeba

hmm25

Anuluj