UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcu jakieś dobre informacje dla miasta. Mieszkańcy już mogli pomyśleć, że po co politycy, starczy młode urzędniczki samorządowy

👏

Anuluj