UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skazano kogos za 5 tysięcy z Olsztyna to przy naszych asach urzędowych na 440tysi to orzeszek :) powodzonka
Skazano kogos za 5 tysięcy z Olsztyna to przy naszych asach urzędowych na 440tysi to orzeszek :) powodzonka