UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda na to że rutynowo wciągnęli więcej niż jeden klub. Skoro przez ponad 2 lata nikt nawet nie przesłuchał nikogo z członków klubu, a w Olsztynie postawiono zarzuty to albo nie znaleziono nieprawidłowości w Silvancie albo wciągnięcie w to elbląskiego klubu to tylko dokoptowanie ich, żeby wyglądało, że sprawa jest szersza i nie atakuje tylko Olsztyna. A tam przecież są podejrzani podani w artykule


Anuluj