UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat po oświadczeniu klubu Silvant odnośnie niesprawiedliwego podziału miejskiej kasy wypływa sprawa ktora badana jest od trzech lat, a wobec której nawet nikt z klubu nie został przesłuchany? Sorry ale wygląda to na jakiś tajemniczy "miejski" zbieg okoliczności i próbe odbicia tematu. Czyżby komuś z naszego urzedu nie spodobało sie ze mowi sie prawde?