UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak to powinno być budowane w Elblągu, wzdłuż trasy S7 i przyległych nieatrakcyjnych rejonów zakanału. To wzięli zabudowali blaszakami Modrzewinę...
tylko_niemądry_miał_taki_pom
I tak to powinno być budowane w Elblągu, wzdłuż trasy S7 i przyległych nieatrakcyjnych rejonów zakanału. To wzięli zabudowali blaszakami Modrzewinę...
tylko_niemądry_miał_taki_pom