UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak to powinno być budowane w Elblągu, wzdłuż trasy S7 i przyległych nieatrakcyjnych rejonów zakanału. To wzięli zabudowali blaszakami Modrzewinę...

tylko_niemądry_miał_taki_pom

Anuluj