UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym kraju ludzie są inni niż w Europie. Jak to mówiła jedna działaczka pis MENTALNIE BLIŻEJ NAM DO ROSJI NIŻ DO EUROPY. Tu ciemny lud we wszystko uwierzy co powiedzą w telewizji. Jedynej prawdziwej telewizji jedynej słusznej partii.

Pawłowicz

Anuluj