UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym kraju ludzie są inni niż w Europie. Jak to mówiła jedna działaczka pis MENTALNIE BLIŻEJ NAM DO ROSJI NIŻ DO EUROPY. Tu ciemny lud we wszystko uwierzy co powiedzą w telewizji. Jedynej prawdziwej telewizji jedynej słusznej partii.
Pawłowicz