UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nalezy wybudowac nowoczesny stadion z miejscami parkingowymi, na ktorym rozgrywano by mecze i organizowano koncerty. Nie ma najmiejszego sensu ladowac kase w ruine, gdzie nie mozna umiescic zadnych parkingow.

Mieszkaniec dzielnicy.

Anuluj