UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nalezy wybudowac nowoczesny stadion z miejscami parkingowymi, na ktorym rozgrywano by mecze i organizowano koncerty. Nie ma najmiejszego sensu ladowac kase w ruine, gdzie nie mozna umiescic zadnych parkingow.
Mieszkaniec dzielnicy.