UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic dziwnego, że nie mogą sprzedać. Fromborska zakorkowana, deweloperka buduje kolejne osiedla, a miasto nie robi nic, żeby usprawnić komunikację na Bielanach. Jak oddadzą do użytku osiedle przy skrzyżowaniu koło działek, będzie tragedia. Miasto powinno wreszcie zainwestować w infrastrukturę drogową, a nie sprzedawać kolejne działeczki. To krótkowzroczność i brak wyobraźni. Kiedy wreszcie połączą Fromborską z Modrzewiną?!


Anuluj