UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytam że republice skończyła się koncesja na nadawanie. Ciekawe czy poproszą Putina jak kiedyś grzyb toruński aby pozwolił im nadawać z Uralu
Koniec propagandy ?
Czytam że republice skończyła się koncesja na nadawanie. Ciekawe czy poproszą Putina jak kiedyś grzyb toruński aby pozwolił im nadawać z Uralu
Koniec propagandy ?