UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytam że republice skończyła się koncesja na nadawanie. Ciekawe czy poproszą Putina jak kiedyś grzyb toruński aby pozwolił im nadawać z Uralu

Koniec propagandy ?

Anuluj