UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie tam kopiuj wklej wg rozdzielnika. Koksowniki zapalić. Namiot udostępnić. Autobus uruchomić. Dworzec na 24h pozostawić otwarty. Pewne sprawy nagina się bo na siłę w trzeźwości tych ludzi bezdomnych nie utrzymacie. A zasady są jasne kiedy nie pijesz. Noclegi są. Posiłki są.


Anuluj