UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co na to pan starosta? a tylko prezydent sie interesuje, starosta ma gdzieś elbląg, swoje miasto. poczekamy zobaczymy, czy ciebie znowu wybierzemy
maciejku
a co na to pan starosta? a tylko prezydent sie interesuje, starosta ma gdzieś elbląg, swoje miasto. poczekamy zobaczymy, czy ciebie znowu wybierzemy
maciejku