UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co na to pan starosta? a tylko prezydent sie interesuje, starosta ma gdzieś elbląg, swoje miasto. poczekamy zobaczymy, czy ciebie znowu wybierzemy

maciejku

Anuluj