UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O chodniki nie potrafią zadbać aby mozna było bezpiecznie przejść na Fredry tragedia nawet piaskiem nie posypią starsi ludzie nie mogą od tygodnia z domu wyjść po zakupy sam lód na chodniku kto sie zajmuje tej zimy odśnieżaniem, na zatorzu chyba nikt!!!