UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś przy mrozie - 30 nikomu nie przyszło na myśl aby zajęcia w szkołach odwołać... Sami z dzieci robicie nieporadnych bo za kilkanaście lat takie dziecko zobaczy na termometrze - 20 i będzie się bało z domu wyjść... Ono do pracy nie idzie bo jest mróz...


Anuluj