UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto było rozwalać miejska spółkę autobusową? Nie dało się jej unowocześnić za kasę UE i wygrywać przetargi w innych miastach? Co za tym stało?
Warto było rozwalać miejska spółkę autobusową? Nie dało się jej unowocześnić za kasę UE i wygrywać przetargi w innych miastach? Co za tym stało?