UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto było rozwalać miejska spółkę autobusową? Nie dało się jej unowocześnić za kasę UE i wygrywać przetargi w innych miastach? Co za tym stało?


Anuluj