UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś dobrzy fachowcy otrzymywali awanse. Dziś zapierniczają za dwóch za tą samą pensję, co ci mniej umiejętni, bo firma chce ich maksymalnie wyeksploatować i zaoszczędzić na ludziach.
Kiedyś dobrzy fachowcy otrzymywali awanse. Dziś zapierniczają za dwóch za tą samą pensję, co ci mniej umiejętni, bo firma chce ich maksymalnie wyeksploatować i zaoszczędzić na ludziach.