UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś dobrzy fachowcy otrzymywali awanse. Dziś zapierniczają za dwóch za tą samą pensję, co ci mniej umiejętni, bo firma chce ich maksymalnie wyeksploatować i zaoszczędzić na ludziach.


Anuluj