UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy aby miasto nie ma za dużych wymagań jak na Elbląg?Czy zdaje sobie sprawę ile kosztują takie autobusy?
Pasażer
Czy aby miasto nie ma za dużych wymagań jak na Elbląg?Czy zdaje sobie sprawę ile kosztują takie autobusy?
Pasażer