UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rada Miasta Elbląg w dniu 25 kwietnia 1991 roku podjęła Uchwałę o zmianie nazw ulic, w której plac wokół pomnika Ofiar Grudnia 1970 nazwano Placem Solidarności, teren, gdzie obecnie jest fontanna Skwerem Sawicza, a odcinek ulicy Powrotnej od 1 Maja do szkoły ulicą Zbyszka Godlewskiego. Natomiast pozostała część ulicy biegnąca do ulicy Giermków nadal była Powrotną. W związku z tym wystąpiły problemy z faktycznymi stanem adresowym co powodowało różne problemy. Ostatecznie sprawę tę rozstrzygnięto w 1995 roku, nazywając kolejną Uchwałą RM całą ulicę imieniem Zbyszka Godlewskiego.
Była, a nie jest.