UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało afer z budżetem obywatelskim macie? Chcecie jeszcze uczniów wciągać w tę patologię i uczyć kombinatorstwa i wydawania nie swoich pieniędzy? Brawo, gratulacje :-/
Mało afer z budżetem obywatelskim macie? Chcecie jeszcze uczniów wciągać w tę patologię i uczyć kombinatorstwa i wydawania nie swoich pieniędzy? Brawo, gratulacje :-/