UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mało afer z budżetem obywatelskim macie? Chcecie jeszcze uczniów wciągać w tę patologię i uczyć kombinatorstwa i wydawania nie swoich pieniędzy? Brawo, gratulacje :-/


Anuluj