UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Składając wniosek o medal mieliśmy nadzieję, że w czerwcu ubiegłego roku po 10 latach na fotelu Prezydenta zasiądzie osoba odpowiedzialna za losy Polski. Kiedy Ciemny Lud, jak określił to kiedyś główny propagandysta PIS Pan Jacek Kurski, wybrany został Pan Nawrocki vel Batyr; napisaliśmy z żoną do Niego, że rezygnujemy z medalu. Nie chcieliśmy aby osoba, która mordobicie na ustawach kibolskich uważa za sport, chce żeby psy cierpiały na łańcuchach, dzieci oglądały filmy porno, swoją osobą uświetniała nasze święto.
JędrekGuzio