UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Real - Chyba nikt nie wątpi w to że wystarczy mróz i wszystko stoi. "Nie spiesz się z przewidywaniem wszystkiego. Otwórz się na nieznane i pozwól życiu cię zaskoczyć"


Anuluj