UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Za egzekwowanie obowiązków zimowego utrzymania przez wszystkich właścicieli nieruchomości odpowiedzialna jest Straż Miejska w Elblągu. " -) Kiedyś propaganda miała co prawda duże uszy ale i wielką inteligencję, kulturę i smak. Jaka straż miejska? Można sobie dzwonić dwa razy w rynnę, raz w parapet. Powiastka o nagrywaniu rozmów, normalny sygnał połączenia i pyk... Abonent czasowo niedostępny. Spróbuj później. Zarząd dróg? Nawet powiastki nie ma, tylko ewidentnie pracownicy traktują dźwięk telefonu jak chorobę zaraźną, mocno ekspansywną. A ja mam takie dwa urocze pytania. Kto jest odpowiedzialny za chodnik od Królewieckiej do Odzieżowej na wysokości Truso. Co prawda, doskonale się domyślam, bo jest to mało szacowna linia rodzinno- koleżeńska ale nie pierwszy raz od lat wszyscy "władni" tracą wzrok, słuch, powonienie i inne przymioty. Druga rzecz. Na chodnikach zrobiła się kasza. Najlepszy moment, żeby to uprzątnąć i nie przechodzić powtórki z rozrywki jak złapie. Mróz. Ależ po co? Znowu będzie, że służby serce oddają, tylko aura zawiniła. Ot, taka paranoja.

Niezdrowa paranoja

Anuluj