UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fajnie jakby nowacki zrobił notkę o tym, że w końcu po trudach sledztwa ujwawniono winnych (albo niewinnych) akcji z Bartosikiem z Robotnicznej... doczekamy się tej relacji czy raczej słabo? :) bo o banałachto wstyd pisac, to żadne wykroczenie do mediów, wstyd


Anuluj