UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a czy bedzie chwalenie tym, że: złapalismy groźną grupę przestępczą handlujaca kokainą i maryską, przerzucili przez nowakowo i rubno kilko koksu dla meksykańców? haha uu jaka prowincja takie "mocne" wykorczenia :) jest się czym chwalić )


Anuluj