UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a czy bedzie chwalenie tym, że: złapalismy groźną grupę przestępczą handlujaca kokainą i maryską, przerzucili przez nowakowo i rubno kilko koksu dla meksykańców? haha uu jaka prowincja takie "mocne" wykorczenia :) jest się czym chwalić )