UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przystanki są nieodlodzone. Góry lodowe na przystankach tramwajowych stoją już ponad dwa tygodnie. Barierki pękają i stają się niebezpieczne dla kierowców.

[]

Anuluj