UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przystanki są nieodlodzone. Góry lodowe na przystankach tramwajowych stoją już ponad dwa tygodnie. Barierki pękają i stają się niebezpieczne dla kierowców.
[]
Przystanki są nieodlodzone. Góry lodowe na przystankach tramwajowych stoją już ponad dwa tygodnie. Barierki pękają i stają się niebezpieczne dla kierowców.
[]