UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto wydałoby i 200 milionów złotych na mandaty dzień w dzień za każdy odcinek nieodśnieżonego chodnika. Nie opowiadajcie nam bajek od dwóch tygodni śnieg nie padał. Zostawiliście ten lód na chodnikach i macie na wszystko wyj.....


Anuluj